Google Chrome kayıttlı şifreleri form otamatik doldurma verileri ve kısa yolları yedekleme ve geri yükletme nasıl yapılır ?

Google Chrome kayıttlı şifreleri form otamatik doldurma verileri ve  kısa yolları  yedekleme ve geri yükletme nasıl yapılır ?

Google Chrome kayıttlı şifrelerim ve kısa yollarım   tekrar gelilrmi ?

Google Chrome eski ayarlarım tekrar gelirmi ?

candan candan (4301)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome sıfırlandı veya çöktü veya bilgisayara format atıldı şifreleriniz silindi  şifrelerinizi unuttunuz bu yedeği

    yükletin kayıtlı şifreleriniz form otamatik doldurma verileri ve  kısa yollarınız kısacası bütün eski ayarlarınız tekrar gelecektir

     (Yedekleme ) başlat / çalıştırı tıklatın ve bu dosya yolunu yapıştırın %userprofile%\AppData\Local  ve tamam tıklatın açılan sayfaya Google klasörünü kopyalayın  D sürücü içine yapıştırın

    (Yedekten geri yükletme) başlat / çalıştırı tıklatın ve bu dosya yolunu yapıştırın %userprofile%\AppData\Local  ve tamam tıklatın açılan sayfaya Google klasörünü yapıştırın ve değiştiri tıklatın

    candan candan (4301)