Google Chrome kendi kendine yeni sekme açıyor

Dün bilgisayara sound oto diye bir şey indi. Bende sizden bakarak virüs programı indirdim ama hala Chrome da sekmede açılıyor. Nasıl kaldırabilirim?

mlhsglm54 mlhsglm54 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    tarayıcı korsanı için veya virüsleri için http://www.gezginler.net/indir/hitmanpro.html indirin  tarattırın eminm kurtulacaksını

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      malwabytes anti malwe programı daha etkili onu yükle tarattır.

      adana01 adana01 (1)