Google Chrome Proxy ayarları nasıl resetlenir?

Bazen kullandığınız Proxy yazılımları, örneğin Hotspot Shield gibi, Google Chrome tarayıcınızın proxy ayarlarını değiştirebilir.  Hatalı veya çalışmayan, düzgn çalışmayan proxy sunucu adresleri girdiğiniz sayfalarda hatalar almanıza sebep olabilir. Bu durumda proxy ayarlarını sıfırlamak gerekecektir.

Google Chrome Proxy  ayarları nasıl sıfırlanır / resetlenir?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Google Chrome, işletim sisteminizin proxy ayarlarını kullanır. Aşağıdaki işlemler Windows işletim sistemi için anlatılmıştır.

    Google Chrome, ağa bağlanmak için bilgisayarınızın sistem proxy ayarlarını kullanır. Bu ayarları değiştirmek, Google Chrome'u ve İnternet'e bağlanan diğer programları etkiler.

    Ağ bağlantısı oluşturmak veya ağ bağlantılarını değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

    1. Tarayıcı araç çubuğunda Chrome menüsünü  tıklayın.(Sağ üst köşedeki alt alta üç kalın çizgi))
    2. Ayarlar'ı seçin.
    3. Gelişmiş ayarları göster'i tıklayın. (Bu ayar ayarlar pencesinde alt bölümde kalmaktadır, scroll (aşağı yukarı kaydırma cubuğu ile aşağı inin)
    4. "Ağ" bölümünde Proxy ayarlarını değiştir'i tıklayın.
    5. Bağlantılar sekmesini ve ardından Yerel ağ ayarları'nı tıklatın.
    6. Yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın onay kutusunun işaretini kaldırın.
    7. Değişiklik yapmayı tamamladığınızda, Tamam'ı tıklatın, ardından yeniden Tamam'ı tıklatın.

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

      kutucugu kaldıryorum onaylıyorum tekrar acınca yıne ısaretlı oluyor kutucuk

      chrome dan da acamıyoru eklentı tarafından kontrol edılıyor dıyor

      kullanici566760 kullanici566760 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Cok sağol dostum kaç saattir uğraşıyorum meğerse cok basitmiş :)

        oglcnarn oglcnarn (1)
        7 yıl önce cevaplandı

          -2

          oç oğlu oç olmadılan dağa iyi bi şeyler vul

          tekin tekin (-3)
          7 yıl önce cevaplandı

          • Terbiyeni takın bur da bir emek verilerek bir cevap yazılmış . Düzgün bir şekilde saygı çerçevesi içinde cevaplar yaz , tahatugyan 7 yıl önce