Google chrome windows media player eklenti sorunu

Merhaba

bazı video sitelerine girdiğim zaman videoları görüntüleyemiyorum. Chrome içerisinde  sarı bir bar içinde Bu sayfada bazı öğeleri görüntülemek için Windows Media Player eklentisi gerekir Eklentiyi Yükle

yazıyor. Fakat eklentiyi yüklememe rağmen sürekli bu mesaj çıkıyor. Ayrıca Eklentiyi yükle dediğimde

Kullanıcı Hesabı Denetimi

Aşağıdaki programın bu bilgisayarda değişiklik yapmasına izin vermek istiyor musunuz?

Program adı: Microsoft Windows Media Player Firefox Plugin

Evet - Hayır

seçeneği geliyor. Evet'i tıklıyorum.  Sürekli windows media player eklentisini yüklememe rağmen karşıma bu ekran geliyor. Sizce sorun nedir?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google chrome windows media player eklenti sorunu çözümü için şunları deneyebilirsiniz:
    Bu sayfada bazı öğeleri görüntülemek için Windows Media Player eklentisi gerekir  uyarısı alıyorsanız şunları deneyebilirsiniz:

    Çözüm 1:

    1. Bilgisayarınızdaki C ve D sürücülerinde   PFiles  klasörü varsa bu klasörü silin.
    2. Chrome tarayıcınızı kapatın ve açın.
    3. Eklentiyi yeniden kurun.

     Çözüm 2:

    1. Chrome için Media Player Eklentisi indir adresinden
    2. Chrome adres çubuğuna chrome://chrome/extensions enter tuşuna basın
    3.  İndirdiğiniz wmpChrome.crx dosyasını Chrome eklenti penceresine sürükleyin ve bırakın.
    4.  Chrome eklenti yükleme sorusuna onay verin.

    Yukarıdaki iki çözümden biri Google chrome windows media player eklenti sorunu çözecektir.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • abi çok teşekkür ederim :) alivecan 10 yıl önce