Google Chrome Yer işaretleri - Sık kullanılanların yedeğini nasıl alırım?

Google Chrome kullanıyorum, Yer işaretleri yani sık kullanılanları yedeklemek istiyorum.

Google Chrome Yer işaretleri - Sık kullanılanların yedeğini nasıl alırım?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome  açıkken CTRL + Shift + O  bu üç tuşa birlikte basın.
    Chrome Yer işaretleri Yöneticisi

    Google Chrome Yer İşaretleri Yöneticisi açılacaktır. Burada Düzenleyi Tıkayın.

    Ve ardından Yer işaretlerini HTML dosyasına aktarı... seçin.

    Chrome yer işaretleri yedekleme

    Bu şekilde Google Chome sık kullanılanlar yani yer işaretleri HTML dosyası olarak yedeklenebilir. Yedekten geri yüklemek istediğinizde yine aynı yolu izleyin. Bu sefer Yer işaretlerini HTML dosyasından içe aktar... seçeneğini seçin.

    Böylelikle Chomre sık kullanılanlar, yer işaretleri yedekleme ve yedekten geri yüklemeyi yapabilirsiniz.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. Basit ve faydalı bir çözüm. fenerbahce 10 yıl önce