Google drive " Bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Daha sonra tekrar kontrol edin hatası alıyorum. Ne yapmam lazım?

Google drive'a video yükledim ama yüklediğim video orada gözükmüyor. resimde şöyle gözüküyor.

https://hizliresim.com/aBohRY

baterx baterx (9)
3 yıl önce sordu

  • Linki herkesin görebileceği şekilde aktif edermisin? darkcrak 3 yıl önce
  • @darkcrak tamam yaptım. baterx 3 yıl önce
  • Bu olmuş du bende 1 gün fln bekleyince düzeldi belki seninki de şu an açılır adils 3 yıl önce
  • @adils kardeş video çözünürlüğünü düşürttüm. baterx 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

video çözünürlüğünü uygun şeklinde yap.

samedkaram samedkaram (1)
3 yıl önce cevaplandı

    Video'nun GB'ı yüksek olduğu için google drive kabul etmiyor ve senden daha düşük GB'lık veri istiyor yani yapacağın iş videonun kalitesini düşürmek veya para ile depolama alanı satın alıp daha yüksek GB'lık veri yüklemene izin verecek.

    darkcrak darkcrak (5170)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hayır video çözünürlüğünde sorun vardı. baterx 3 yıl önce