Google Duo nedir? Google Duo nasıl kullanılır?

Google Duo nedir?

Google Duo nasıl kullanılır?

Google'nin Pokemon Go'yu bile sollayan Google Duo uygulaması nedir nasıl kullanılır?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google DuoGoogle tarafından 2016 yılında tanıtılan ve yakın zamanda çıkarılan bir video konferans uygulamasıdır. Google Duo uygulaması basit ve sade bir arayüze sahip.Bu açıdan çoğu kullanıcı tarafından sevilecek gibi duruyor.Uygulama kullanıcının bağlı olduğu wifi veya mobil ağ üzerinden hızını ayarlayarak görüntü çözünürlüğünü otomatik olarak belirliyor.Bu da yavaş bağlantılarda bile akıcı görüntü ve konuşma ile bağlantı imkanı sağlıyor.Ayrıca uygulama ile birden çok konuşmaya katılabilirsiniz.

    Google Duo uygulaması şu anda Google Play Store ve iOS AppStore mağazalarından ücretsiz indirilebilir durumda.Uygulama çok beğenilmiş olacak ki Pokemon Go'yu bile sollamış durumda.Uygulama Apple tarafında Face Time uygulamasına rakipmiş gibi duruyor :)

    Google Duo nasıl kullanılır?

    Google Duo uygulamasını Google Play Store ve iOS AppStore mağazalarından indirerek cihazınıza kurabilirsiniz.Karşıdaki kişi ile konuşabilmek için tüm cihazlara Google Duo uygulamasının yüklenilmesi gerekiyor.

    Aşağıdan indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

    Google Play Store üzerinden indirmek için tıklayın.

    iOS AppStore üzerinden indirmek için tıklayın.

    Google Duo'nun resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eski bir nsa çalışanı Edward Snowden bu programın kullanılmasının güvenlik ve gizlilik açısından sakıncalı olduğunu söylüyor.

      Haber linkihttps://www.petabayt.com/google-allo-sohbet-uygulamasi-ve-snowdenin-uyarisi/

      @ismailsarp

      mutecessis mutecessis (216)