Google Hesabı Şifresini Kurtarma

Google hesabı şifresini unuttum, nasıl erişebilirim?

Gmail adresimin şifresinin unuttum, nasıl giriş yapabilirim?

Şifresini unuttuğum google hesabımın şifresini nasıl değiştiririm ?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google hesabınızın şifresini unuttuysanız hesabınıza erişebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

    Gmail hesabınızın şifresini unuttuysanız giriş yapmak ve şifrenizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

    1. Gmail kurtarma  linkine tıklayın.
    2. Açılan pencerede Şifremi bilmiyorum seçeneğine tıklayın ve aşağısında çıkan kutuya g-mail adresinizi yazın ve devam butonuna tıklayın.
    3. En son kullandığınız şifrelerden birini hatırlıyorsanız kutuya yazın ve devam et butonu ile onaylayın. Sorununuz kısa bir şekilde hallolacaktır. Ancak son kullandığınız şifrelerden birini hatırlamıyorsanız bilmiyorum butonuna tıklayın.
    4. Bir sonraki adımda, eğer daha önce telefon bilgilerinizi hesabınıza girdiyseniz, telefon numaranız otomatik olarak algılanacaktır. İster kısa mesaj, ister arama seçeneğini onaylayarak devam et butonuna tıklayın.
    5. Size gönderilen veya aranarak söylenen kodu penceredeki kutuya girerek devam et butonuna tıklayın ve yeni şifrenizi belirleyin.
    6. Eğer telefon bilgilerinizi daha önce girmediyseniz. Telefonuma erişemiyorum butonuna tıklayın ve yine daha önce belirlemiş olduğunuz ikincil mail adresiniz otomatik algılanacaktır. Devam butonuna tıklayın ve diğer mail adresinize gelen maile girerek şifrenizi yenileyin.
    7. Eğer daha önceden ikincil mail adresi belirlemediyseniz. Aşağıda yazan kimliğinizi doğrulayın linkine tıklayarak mail adresi belirleyin ve belirlediğiniz mail adresine gelen posta ile şifrenizi yenileyin.

    Google hesabı şifrenizi unuttuysanız bu yollar ile Google hesap şifrenizi yenileyebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)