Google hesabı üzerinden virüs bulaşır mı?

Bilgisayarımda pek çok virüs vardı. Hepsini temizledim. Merak ettiğim bir şey var Google hesabı üzerinden virüs bulaşır mı?

Anonim Anonim (156)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google hesabı üzerinden virüs bulaşmaz.

    Google hesabı dediğimiz şey Gmail mail adresi ve şifresinden oluşan bir yapıdır.  Google hesabına virüs de bulaşmaz.

    Bilgisayarını temizlediysen, virüsler silinmiş demektir.  Fakat önlem olarak Gmail hesabının şifresini değiştirebilirsin.  Gmaile virüs bulaşmaz ama virüsler gmail parolanı çalabilirler. Bu sebepten tedbir amaçlı Gmail hesabının parolasını değiştirmende yarar var.

    hakan hakan (15424)
    10 ay önce cevaplandı