Google Hesabımı Kurtaramıyorum

Merhaba arkadaşlar baya önceden kullandığım hesabımı unutmuştum geçen gün şans eseri youtube adresi geldi ve başkası tarafından benim adıma videolar atıyor hesap kurtarmaya girdiğimde ise sorduğu sorular ne zaman giriş yaptınız gibisinden ve bende hiç birini hatırlamıyorum 2012 senesinden falan kalan bi hesap ne yapmam lazım acil yardım lütfen

mstckr4 mstckr4 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    youtube hesabınıza bağlı gmail hesabınızı veya hangi telefon no  ile doğrulama yaptığınızı

    biliyorsanız şifremi unuttum bölümünden şifremi unutttum sekmesini tıklatın şifreni değiştirirsiniz ve hesabınıza giriş yaparsınız bunun dışınada hesabınıza girmeniz mümkün değil

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • O yöntemide denedim fakat sonuç alamadım benim amacım hesabı kapattırmak çünkü başkası tarafından kullanılıyor mstckr4 7 yıl önce