Google mapsde güncellemeden sonra harita açamıyorum

Harita açılıyor bazen farklı numara ile sonra askıya alınıyor.

onlineservis onlineservis (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Uygulama verilerini temizlemeyi denemelisin:

    Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Haritalar yolunu izle.

    Verileri Temizle seçeneğine dokun. Tüm verileri Temizle seçeneğine dokun. Sonra tekrar Haritaları açmayı dene.

    Sorun devam ederse Verileri Temizle bölümündeki Güncellemeleri kaldır seçeneğini denemelisin. Belki aldığın güncelleme senin telefonunda sorun çıkartıyordur.

    hakan hakan (15424)
    2 yıl önce cevaplandı

      Sizin maps le alakalı çalışmanız varmı

      işletmelerimiz var harita açıca

      onlineservis onlineservis (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • Sorunu anlaşılır yazarsan yardımcı olmaya çalışırım. Ne dediğin, ne sorduğun anlaşılmıyor. hakan 2 yıl önce