Google nasıl anasayfa yapılır?

Chrome - google nasıl anasayfa yapılır?

Internet Explorer - google nasıl anasayfa yapılır?

Firefox - google nasıl anasayfa yapılır?

Anasayfa google olsun istiyorum. Nasıl yapacağım?

EceKoc EceKoc (834)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome - google anasayfa yapmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

    1. Chrome'u açın.
    2. Sağ üst köşedeki üç çizgi şeklindeki Özelleştir butonuna tıklayın.
    3. Açılan menüden Ayarlar'ı tıklayın.
    4. Açılan sayfada "Başlangıçta" bölümünden "Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç." ı seçiniz.
    5. "Sayfaları ayarla" yı tıklayın. Başlangıç sayfaları açılacaktır.

    • "Yeni sayfa Ekle" bölümüne www.google.com yazıp Enter basınız.
    • Daha sonra Tamam tıklayıp işlemi bitiriniz.

    İnternet Explorer - google anasayfa yapmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

    1. İnternet Explorer'ı açın.
    2. Sağ üst köşedeki dişli / çark şeklindeki Araçlar butonuna tıklayın.
    3. Açılan menüden İnternet Seçenekleri'ni tıklayın.

    • Genel sekmesinde Giriş sayfası yazan bölüme www.google.com yazınız.
    • Başlangıç kısmında "Giriş sayfasıyla başlat" seçeneğinin seçili olduğundan emin olunuz.
    • Daha sonra Tamam tıklayıp işlemi bitiriniz.

    Firefox - google anasayfa yapmak için aşağıdaki adımları izleyiniz.

    1. Firefox'u açın.
    2. Sol üst köşedeki Firefox yazılı yerden menüye giriniz.
    3. Açılan menüden Seçenekler'i tıklayınız.

    • Başlangıç kısmında Firefox açıldığında "Giriş sayfamı göster" seçeneğini seçiniz.
    • Giriş sayfası kısmına da www.google.com yazınız.
    • Daha sonra Tamam tıklayıp işlemi bitiriniz.
    EceKoc EceKoc (834)