Google One depolama alanı azaltma

standard 200gb depolama alanı alıp 100gb dosya yükledikten sonra basic 100gb a düşürebilir miyim ve dosyalarım kalır mı?

misty misty (556)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet 200GB Google One depolama alanı alıp sonra bunu 100GB'a düşürebilirsin.

    Google şöyle bir açıklama yapmış "Google Drive, Google Fotoğraflar ve Gmail'deki her şeye erişmeye devam edecek, ancak ücretsiz depolama alanı sınırını aşan yeni bir şey oluşturamayacak veya ekleyemeyeceksiniz."

    http://www.google.com/settings/storage adresine giderek hesabını 100GB'a düşürebilirsin.  Eğer 100GB üzerinde dosyan varsa 100GB altına indirine kadar yükleme yapamazsın. 100GB üzerindeki dosyaların silinmez durmaya devam eder.  Zaten tam 100GB dosyan varsa hiç bir şey olmaz. Sadece limiti doldurduğun için dosya yükleme yapamazsın.

    murat murat (12492)
    9 ay önce cevaplandı