Google Play'e uygulama yüklemek için gerekenler

Merhabalar,

Google play'e bir app yüklemek için 25$ bir yıllık isteniyor sanırım. Bu yüklemeyi bireysel olarak yapma şansımız var mı? Yoksa bir şirket mi olmalı?

hikmet hikmet (73)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Play Store üzerine uygulama yüklemek için bir şirkete ihtiyacınız yok.

    Google hesabınızla Google Play Geliştirici hesabına kaydolmanız gerek. Google Play Geliştirici hesabı için dediğiniz gibi yıllık $25 ödemelisiniz. Google Play Geliştiri Konsolu linkinden Google Play Geliştirici hesabına sahip olabilirsiniz.

    Daha sonra bu hesaptan Yeni Uygulama Ekle bölümünden hazır olan uygulamanızı gerekli ayarlamaları seçerek yükleyebilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ama kastım birazda uygulamadan para kazanma konusunda sıkıntı yaşanıp yaşanmayacağıydı. bireysel olarak apps den para kazanılmasında sorun yaşanılır mı? hikmet 8 yıl önce