Google play faturasında mobil ödemeden nasıl kurtulurum?

Merhabalar ben geçen ay google playden mobil ödeme ile uygulama ici satın alım yaptim iptal edicektim satin aldigim epostanin adini unuttum iptal veya iade yapamadim kurtarma numarasi ve alternatid eposta eklememistim turk telekom ve google play ile gorustum ama bisi yapamadilar uygulama gelistiricisine yaziyorum donus yapmiyorlar her ay 40 tl kesiliyor iptal etmezsem ne yapicam yardim edin google play mobil odemenizi kapali tutun dedi ama cozecegini sanmiyorum bunun

kullanici271860 kullanici271860 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefon operatörünüz bunu çözebilir.  Aynı zamanda mobil ödemeyi kapatmak da sorunu çözer. Buradaki gibi mobil ödemenizi kapatın: Mobil ödeme Türk Telekom'da nasıl kapatılır?

    Türk Telekom Mobil ödeme kapatma

    1. Telefonunuzda SMS uygulamasına gidin.
    2. MOBILODEME IPTAL yazın.
    3. 5555'e mesaj olarak gönderin.

    Çözülemeyecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bence sizi anlamamışlardır.

    Mobil ödemeyi kapatırsanız karşı taraf sizden para çekemez. Bu yüzden mobil ödeme kapatma diye bir şey var.

    hakan hakan (15424)