google play ingilizce dil ve facebook lite sorunu

selamun aleyküm arkadaşlar benim sony experia 2003 modelli telefonda bulunan google playda türkçe dili ingilizce dil olmuş onu nasıl türkçe yapabilirim birde telefonda bulunan facebook lite uygulamasını açınca parmakla üstten aşağı doğru kaydırdığımda üst tarafta yeşil bir şerit geçiyor daha önce böyle birşey yoktu facebook lite uygulamasını bir önceki sürüme nasıl geri getirebilirim şimdiden teşekkür ederim

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google play ingilizce dil sorunu sadece sizde değil. Bu en son Google Play güncellemesindeki bir sorundan kaynaklanıyor. Yeni güncelleme en kısa sürede gelecek ve bu durum otomatik olarak düzelecektir.

    murat murat (12492)