Google Play uygulama güncelleme/yükleme hatası nasıl çözülür?

Şöyle örnek vereyim; mesela X uygulamasının bir güncellemesi var ve orada gözüken boyut 13.28 MB. Fakat güncelleme yaparken yükleme yüzdesi yüzde yüz oluyor ve oradaki sayıyı geçiyor, 15, 20 MB vb. üstü oluyor ve otomatik yeniden başlıyor ya da hata veriyor.

Ayrıca yeni bir uygulama yüklerken de aynı şekilde oluyor ve yüklemiyor.

balokay balokay (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Play Store önbelleğini temizleyerek sorunu çözüme kavuşturabilirsin.

    Telefondan ayarlar menüsünü açıp uygulamalar kısmına girin.

    Orada play store'u bulup üzerine basın, zorla durdur deyin sonra önbelleği temizle basın,

    aynı şekilde Google Play Hizmetlerini de aynı işlemi yapın.

    İnşallah yardımcı olmuşumdur.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)