Googlede reklam çıkıyor.

Kalan progralarGooglede reklamlar çıkıyor.20 saniyede bir filan.Bir türlü düzeştemedim.Birkaç program sildim olmadı.

metomafia metomafia (1)
8 yıl önce sordu

  • file:///C:/Users/Ya%C4%9F%C4%B1z/Desktop/Ads%C4%B1z.png metomafia 8 yıl önce
  • file:///C:/Users/Ya%C4%9F%C4%B1z/Desktop/Ads%C4%B1z.png bu link benim denetim masası.Sorıyo ben sordım. metomafia 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

 chrome reklam virüsü linkinde detaylı olarak yapmanız gerekenler anlatılıyor.

hakan hakan (15424)
8 yıl önce cevaplandı

    avast'ın bir eklentisi var.

    onu kur tüm reklamları engelleyebiliyorsun.

    googlenin reklamları dahil kullandım öneririm.

    ahkzed ahkzed (1)