GoogleUpdate.exe firewall uyarısı

Facebook üzerinden bulaşan bir virüsten kurtulmak için google chrome u kaldırdım ve tekrar kurmak istediğimde Şöyle bir hata karşıma çıkıyor ''İnternet'e bağlanılamıyor.Güvenlik duvarı kullanıyorsanız lütfen GoogleUpdate.exe dosyasını beyaz listesine ekleyin.'' windows 8 kullanıyorum yardımcı olurmusunuz.

anil7 anil7 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     GoogleUpdate.exe firewall uyarısı biraz aldatıcı bir uyarı.

    Aslında bu hata Google Chrome tam olarak kaldırılamadığında alınıyor. Google Chrome'u tam olarak kaldırmak için IObit Uninstaller (buradan indirebilirsiniz)  gibi bir program kullanın.

    Önce IObit Uninstaller programı ile Google Chrome'u tam olarak kaldırın. Daha sonra tekrardan yüklemeyi deneyin. Muhtemelen Firewall hatası artık gelmeyecektir.

    Ayrıca Facebook virüsünden Google Chrome'u kaldırarak kurtulamazsınız. Olay Görüntüler Facebook virüsü nasıl temizlenir? linkindeki çözüm uygulayın.

    cemkara cemkara (4215)