Görev çubuğundakileri açınca bi tane daha açılıyor

http://i.hizliresim.com/Mk8lzk.png

Resimde gördüğünüz gibi görev çubuğundaki uTorrenti açtım ama bi tane daha açıldı steam skype vs. de bu sorun yok bunu nasıl gengelleyebilirim?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    uTorrent programı görev çubuğunda sabitli çalıştırdığınız zamanda birtane daha görev çubuğuna geliyor

    sabitli olanı görev çubuğundan kaldrın düzeleçektir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      uTorrent programı silip yeniden yüklersen düzelebilir. Veya ikinci açılan torrenti görev çubuğuna kitle diğerini kaldır belki böylede düzelebilir.

      blackheaven blackheaven (728)
      7 yıl önce cevaplandı

        Paylaştığın resimde bana uTorrent iki adet açılmış gibi görülmedi. Bence onlardan biri açılmış uTorrent uygulaması değil, bu uygulamanın sadece Görev çubuğundaki kısayol ikonu (Görev çubuğuna sabitlenmiş uTorrent).

        Bunu anlamak için önce Görev çubuğundan uTorrenti (Görev çubuğundaki kısayolunu) kaldırıp normal başlat ve programlar yolundan açarsın, belli olur.

        temmuz temmuz (12505)