Görev yöneticisinde çok işlem var.

Görev yöneticisini açtığımda bir sürü işlem çalışıyor. Bunu hangisinin yararlı veya hangisinin zararlı olduğunu nerden anlayabilirim? Teşekkürler..

kenanftl kenanftl (98)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows İşlemlerinden aşağısını zaten elleme.Arkaplan İşlemleri adı altında olanlar ise ikonlarına bakarak,sağ tık > özellikler den inceleyerek veya internetten araştırarak öğrenebilirsin.

    Örnek :

    Uygulamalarda ise kendin çalıştırdığın uygulamalar bulunur.

    akif52 akif52 (34)