Görev Yöneticisindeki Kullanıcı Adları Gözükmüyor

►Görev Yöneticisindeki Kullanıcı Adları Gözükmüyor. Bu Sorunu Nasıl Düzeltebilirim?

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başlat > Çalıştır > services.msc yazıp Tamam’a tıklıyoruz ve Hizmetler bölümü açılacak oradaki alanlardan Terminal Hizmetler bölümünü bulup çift tıklıyoruz. Sonra başlangıç türüne gelip otomatiği seçip Tamam’a tıklıyoruz. Sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz sorun ortadan kalkmış olacaktır.

    lion lion (595)