Gta 5 açılışta çalışmayı durduruyor

İyi günler. Ne zamandır açamıyorum araştırdım çözüm de bulamadım. Oyunum cracklı orjinal değil. Launcher'den açıyorum. açılış ekranı, rockstar games ekranı geçiyor. Hikaye modu yükleniyor yazısı gelince çalışmayı durduruyor. yardım lütfen...

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Crack'ı virüs programı virüs olarak görüp silmiş. Tekrar crack attım düzeldi.

    araz01 araz01 (291)
    7 yıl önce cevaplandı

      -1

      Oyunun legal  olmadığı için böyle sorunlarla karşılaşman normal . Crack te bile hata olabilir .

      Social Club versiyonunun bir alt sürümünü indirerek denedinmi  ? iobit uninstaller kullanarak social club sil . bir alt versiyonunu yükle . Belki işe yarar

      blackheaven blackheaven (728)
      7 yıl önce cevaplandı

      • işe yaramadı :( araz01 7 yıl önce