Gta V online sorunu

Merhabalar, epic games ücretsiz sunduğu gta 5'i indirmiştim. İlk açtığımda social club hatası verdi sonra dosya konumundan yükleyince düzeldi. Ama sonra online moda giremedim, direkt story modunda açıldı oyun. Esc menüsüne girince online kısmına geldiğimde hata veriyor ve girmiyor (15 20 görev bitirmiştim). En son story mod hatası verip oyundan attı. İlk defa oynadığım için bilmiyorum ne yapmam gerekir?

Teşekkürler şimdiden.

newabadit newabadit (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GTA 5 fazla yoğunluktan dolayı sunucuları çökmüştür veya sunucuları kaldıramıyor fazla kullanıcıyı.

    Olayın başına gelecek olursak EPIC game GTA 5'i ücretsiz yapınca indirme sayısıda bir anda fırladı ve GTA 5'de bu kadar kullanıcıyı beklemediği için bir anda sunucuya yüklenince sunucular çöktü diyebilirim bu yüzdende hiç bir türden oyuna giremiyorsunuz. Bana sorarsanız GTA 5 bu sorunu düzeltene kadar beklemekte fayda var. Son olarak Online'de sorun var diye biliyorum yani FiveM'de

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. Bazıları giriyormuş ama anlamadım, ne zamana düzelir? newabadit 4 yıl önce
    • Zamanını diyemem çünkü belli olmaz ya şimdi ya yarın belli değil hatta 1 haftayada olabilir veya 1 ay'a da düzele bilir belli değil @newabadit darkcrak 4 yıl önce

    Olabilecek olası çözümler :

    • DNS değiştirme,
    • IP Adresi değiştirme, ( Dynamic IP kullanıyorsanız modemi kapat/aç yaparak değiştirebilirsiniz )
    • VPN kullanmayı deneyin, ( bkz, Ücretsiz VPN. )
    • Mobil internetinizi kullanmayı deneyin,

    FiveM rahatlıkla giriyorum o konuda bir sıkıntı yok, hatta aşağıya fotoğraf bırakıyorum girdiğime dair. Ben Rockstar Games'in kendi uygulamasından satın almıştım, yani şuan girdiğim oyun free GTA5 Değil, ancak girdiğim servera Epic Games'in GTA5'iyle girenler de var, yani oyunu satın alıp satın almamakla alakası yok diye biliyorum çünkü sunucu aynı sunucu.

    GTA 5 online da girebiliyorum ancak şuana kadar hiç girmek istemedim, FiveM takılıyorum. Bende şuanlık bir sıkıntı yok.

    hydra hydra (3812)
    4 yıl önce cevaplandı

    • FiveM internetten mi indirmeliyiz? Bir de orada normal online gibi kaydedilir mi newabadit 4 yıl önce
    • https://fivem.net/ Buradan indireceksin FiveM'i, Online girmediğim için fivem ile farkı nı bilmiyorum. hydra 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim newabadit 4 yıl önce
    • Rica ederim. hydra 4 yıl önce