Güç Tuşu Bozuk Olan Telefonda Samsung Yazısını Geçme ve Resetleme

Selamlar. Samsung Galaxy S5 telefonum var. Telefonumun güç tuşu bozuk. Ve sürekli kapanıp tekrar kendini açıyor ama samsung yazısında kalıyor ve bu olay tekrarlanıyor. Hard reset atmayı deneyecektim lakin telefonumun güç tuşu bozuk. Samsung yazısını nasıl geçerim? Ya da telefonumu nasıl sıfırlarım?

alycialper alycialper (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bendede tuş kayıp şarj cihazının ucuyla bastırarak yapıyorum 😘😘

    halilibrahim69 halilibrahim69 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bazen güç tuşlarının bulunduğu yerler oksitleniyor ve artık çalışmıyor yani o oksiti sen temizleyemezsin onu temizlemek için telefoncuya telefonu götürmende fayda var. Bazen güç tuşu kopuyor veya telefon suya düştüğü zaman kuruliyim diyorsun telefonu o arada telefon oksitleniyor, oksiti silebilmek için oksit sökücü spreyler var ama sen bunu sıkamazsın çünkü telefonun içini açmak gerekiyor onuda sen yaparsan geri toplayamazsın. Bazen güç tuşları arızalanıyor ve mecburen o düğmenin altınadaki şeyin değişmesi gerekiyor. Telefonuna format atman zor çünkü senin telefonunun güç düğmesi %89 oksitlenmiş ve oksitlendiğinden dolayı sürekli kendini kapatıp açıyor yani yeniden başlatıyor.

      darkcrak darkcrak (5168)