Güncelleme yaptım, resimler video ve diğer bilgiler ,ne varsa silindi Iclout- ıtunes hesabı açmamışım

Güncelleme yaptım, resimler video ve diğer bilgiler ,ne varsa silindi Iclout- ıtunes hesabı açmamışım .telefon rehberim geri geldi . Ama resim ve videolar yedeklenmemiş . Silinen resim ve videoları geri getirebilecek program  yazılım varmı? mümkünmü ?

asya3768 asya3768 (1)
9 yıl önce sordu

  • Mucize bekliyorum :((( asya3768 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

iPhone 'da silinen resim ve videoları, tüm verileri geri getirmek için bir program var.

linklerinde bahsedilmişti. Linki inceleminizi öneririm.

cemkara cemkara (4215)