Güncelleştirme (KB3122651) - Hata 8007000D nedir ve nasıl düzeltilir?

Windows 8.1 ve x64 için Windows Server 2012 R2 üzerinde Microsoft .NET Framework 3.5 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB3122651)

Windows 8.1 x64 tabanlı sistemimde Microsoft Update sırasında bu mesajla  karşılaşıyorum . Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

meledith meledith (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Windows Update Sorun Gidericisi aracını indirin. Ardından sorun gidericiyi çalıştırın. Sorun yüksel ihtimal ile çözülecektir.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      Maalesef aynı hata kodu alıyorum ve güncelleme yüklenmiyor.

      meledith meledith (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Önceden bende de oluyordu  böyle hata windows 10 güncellemesi geldi.Kurdum böyle sorunla hic karşılaşmadım. Sorun windows 8.1 bence

        adana01 adana01 (1)
        8 yıl önce cevaplandı

          Önce "Sistem dosyalarını temizle" seçimide dahil olmak üzere tam bir disk temizlemesi yap (Seçme kutularının hepsi işaretli olmalı). Sonra WindowsUpdateDiagnostic'i yeniden çalıştır bakalım. Birde böyle dene.

          temmuz temmuz (12505)