Güvenli arama nasıl devre dışı bırakılır?

Güvenli aramayı devre dışı bırakmak için, güvenli aramayı kapata tıklayınca kapanmıyor. Bu soruna bir çözüm bulabilir misiniz?

yakamoz980 yakamoz980 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güvenli aramayı kapatmak için öncelikle oturum açtığınıza emin olun.

    Önbelleği ve çerezleri temizleyin. Daha sonra Arama Ayarları sayfasından Güvenli Aramayı devre dışı bırakmayı deneyin.

    Eğer yine başarısız olursanız Chrome Temizleme Aracını indirin ve çalıştırın. Sorunun çözülüp çözülmediği kontrol edin.

    damlakoc damlakoc (1391)