Hangi antivirüs programını kullanmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben Arda, bugün gta 5 indireyim dedim. Youtube'a girdim, 52 kb dosya vardı, inmeden önce iptal ettim ve bir tane pop çıktı. Korktum bir daha çıkar mı diye korkuyorum. Bilgisayarımın güvenliği için ne önerirsiniz ama virüs silen, dosya taratan ve bilgisayarı koruyan antivirüs istiyorum, ne önerirsiniz?

ardak ardak (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      Sana en iyi önerim Eset'in en iyi ve yeni olan Eset Smart Security 9'u öneriyorum. Her türlü Malware, Adware, Virüs, Solucan, Trojan gibi zararlıları engeller... Güncelleme dosylarının boyutu küçüktür. (Sadece ilk kurulduğunda yaklaşık 20 MB dosya indirir. Ondan sonraki güncellemeler 1 MB ı geçmez.) Düşük sistem ister (1 GB Ram yeterlidir.). Ve diğer anti-virüslerde olduğu gibi onu tamamen kapatamassın. Bu da hiçbir zararlının onu engellemesine olanak vermez... Eğer sistemin düşükse Eset Nod32 Anti-Virüs ü öneriyorum. Onun dışında Eset Smart Security 9 en iyisidir... Diğer anti-virüslerde olmayan özelliği (özellikleri) vardır. Bunlardan birisi botnet korumasıdır. Botnetin ne olduğunu internetten bakabilirisin.

      said82 said82 (10)
      7 yıl önce cevaplandı

        Kapsamlı, kaliteli ve güvenilir bir koruma sağlamak istiyorsan KIS 2016 kullanmalısın.

        Arkadaşın önerdiği AdwCleaner veya Malwarebytes yazılımları Anti-virüs değildir.

        KIS 2016 Internet Securtiy indir ve 30 gün boyunca dene. Beğenirsen bir lisans satın alarak devam edersin.

        brsozl brsozl (1961)