Hangi telefonu almalıyım ?

Düşündüklerim;

- Samsung Note 4 / - Samsung A8 / - General Mobile GM 5 Plus

Sebepleriyle hangisini almalıyım sizce ?

- Oyun Performansı - Pil Süresi - Kasma Donma Olayları - Kamera Çözünürlüğü

+ Android Sürümü Yüksek Olmalı ( Farklı birşeylerde önerirmisiniz olursa :D )

narudomi narudomi (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Samsung Note 4 tabiki tartışılmaz şekilde daha iyi bana göre

    lordeserdal lordeserdal (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      dostum bence lg g5 veya lg v10 almalısın lg g5 in pil performansı olarak inanılmaz derece yüksek kamerasına gelirsek 360 derece kamera özelliği var.donmayı sorarsan kesinlikle donmaz.lg v10 un farkı ise lg g5 ten daha fazla sağlam olmasıdır android sürümleri ise  yanlış hatırlamıyorsam 5.2 lolipop KOLAY GELSİN

      maho58 maho58 (1)