Harflerden anlamsız kelimeler oluşturmak için program?

Harflerin yerini değiştirerek anlamsız kelimeler oluştrurabileceğim program veya site var mı?

m-o-v-i-e --> vimeo gibi

Edit: örneğin  a,b,c harflerinden abc acb bac bca cab cba kombinasyonları olsun ama aab bba cac gibi kombinasyonlar olmasın

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu siteden; http://www.wordgen.eu/#!en/generator/shuffle-letters

    İstediğiniz kelimeyi karıştırıp alabilirsiniz. Kelimeyi girdiğiniz yerin yanındaki kutucuktan karıştırma için belirli bir '%' belirtebilirsiniz.

    mustafa38 mustafa38 (72)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tam aradığım gibi. Çok sağolun. misty 7 yıl önce

    Şimdi sana şunu söyleyebilirim ki bunu aslında kendin bile yazabilirsin mesela ben c++ veya # bilgim olmadığı için scratch tan yapıyorum yapınca linki atarım

    fbarda fbarda (26)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler kolay gelsin @fbarda Ben kod işlerinden hiç anlamam scratch i da çözemedim maalesef. misty 7 yıl önce

    Bu siteyi deneyebilirsin: https://www.random.org/strings/

    Seçenek olarak : lowercase letters (a-z) seçebilirsin.

    Each string should be  characters long (maximum 20). yazan yere istediğin kelime uzunluğunu girmelisin.

    Özellikle belirli bir harf gurubundan üretmek istersen (örneğin sadece abc) o zaman şu site sana yardımcı olacaktır:
    http://textmechanic.com/text-tools/randomization-tools/random-string-generator/

    Ortadaki metin kutusuna karakterleri girin.

    Generate 10 random strings 14 objects... yazan yerde 10 karıştırılmış karakter topluluğunu, 14 ise uzunluğu belirtiyor. Dilediğiniz gibi ayarlayın.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @misty maalesef orada öyle bir seçenek yok hakan 7 yıl önce