Haricî Disk Tavsiyesi

Haricî Disk almak istiyorum .4 ya da 5 tb olması ve taşınabilir adaptörsüz olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

  • Kaç TL bütcen var ben sana 1000 Tl ye de öneririm 200 Tl ye de fakat bütcen yeter mi onu bilmem darkcrak 4 yıl önce
  • En fazla 700 tl jackrudolphgs 4 yıl önce
  • 3 tane yazdım hepsi de iyi. darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Hiç bir bütce belirtmediğin için hangi fiyata göre arayacağımı da bilmediğim için elimden geldiği kadar en iyisini ve en ucuzunu aradım fakat 4-5 TB lık taşına bilir Harddiskler 1000 Tl ye kadar çıkıyor  630 Tl den aşağı yok kısacası.

Benim seçtiğim hard disklere bir göz at fakat baya pahalılar ucuzu da yok o kadar TB lık harddisk lerin

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • Neredeyse aynı fiyatlara Wd Elements 4 tb da var. Hangisini almak lazım kararsız kaldım. Seagate malzeme kalitesi biraz düşündürüyor. Toshiba daha önce hiç kullanmadım. jackrudolphgs 4 yıl önce
  • Wd Elements markasını daha önce hiç duymadım fakat swagate ve toshibayı duydum bu yüzden bu markaları sana önerdim @jackrudolphgs darkcrak 4 yıl önce
  • Ayrıca Seagate Expansion 5TB 2.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk STEA5000402 kullananlar da çok memnun bence bunu al @jackrudolphgs darkcrak 4 yıl önce

Seagate diskleri gözün kapalı alabilirsin. Bugüne kadar sorun yaşadığım harici disk markası hep Western Digital oldu. Bu sebepten WD ye karşı negatif düşüncem var. Seatage STHP4000400 alınabilir bir disk.  Harici diskleri darbelerden koruduğun müddetçe çok fazla sıkıntı yaşamazsın. En büyük sorun düşmesi, çarpma gibi fiziksel hasar alabileceği durumlar.

hakan hakan (15424)