Harici disk çalışıyor ancak hiçbiryerde görünmüyor (Western Digital harici disk ) ne yapabilirim?

western digital usb 3.0 500gb harddiskim diğer win8.1 kurulu 2.0 usb laptopta sorunsuz çalışıyor ancak tamamı 3.0 usb portlu ve win 10 kurulu laptopta ışığı yanıyor, diske dokununca çalıştığı hissediliyor ancak ne aygıt yöneticisinde ne disk yönetiminde nede biosta, kısaca hiçbiryerde görünmüyor.

ahmed52 ahmed52 (1)
8 yıl önce sordu

  • Sorun harddisk kablosundaymış. ahmed52 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorun harddisk kablosundaymış. Şu anda bi sıkıntı yok. Koca kalın kabloda nasıl bozulmuş onuda anlmadım gerçi

ahmed52 ahmed52 (1)