Harici harddiskten silinen dosyalar geri getirilir mi

Harddiskten tatil fotoğraflarımı sildim, harddiski teknik servisçi bi arkadaşa hediye edicem, fotoğrafları görme olasılığı var mı

misty misty (556)
9 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün. Ama kalıcı olarak verileri silebilirsin. Şöyle bir videomuz var.

    Dosyaları tamamen silme - Dosyaları kalıcı olarak silme https://youtu.be/j4apVSBlJB4

    hakan hakan (15424)
    8 ay önce cevaplandı

      Hediye etmenizi tavsiye etmem. Eğer fotoğraflarınızı görebileceğini düşünüyorsanız hard reset atın derim. Veya direkt yakın gitsin diski.

      hydra hydra (3800)
      8 ay önce cevaplandı