Hat Değerlerim VDSL kullanmak için yeterli mi?

    Toplam 2 Cevap

    VDSL Kullanmak için yeterlidir

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

      Hat değerleriniz şuanda ADSL modunda.Ancak hat değerlerine bakıldığında ADSL in maksimum hızı olan 24 mbit hızına ulaşabildiğiniz görülebiliyor.Bu ADSL altyapısında pek mümkün değil gibi.Bu da sizin bölgenizde yüksek ihtimalle VDSL desteği olduğu anlamına geliyor.

      Müşteri hizmetlerini arayarak VDSL bağlantısına geçebilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)