HATA:OUT OF RANGE hatası nasıl çözülür / Güvenli Mod açılmıyor

Out of range hatasi aldim guvenli modda cozuluyo dediler ama imlec yanip sonuyo hic bi sekilde acamiyorum yardımcı olabilir misiniz?

mehmo00 mehmo00 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba daha önceden bu soru sorulmuş ve çözüme kavuşturulmuştu aşağıdaki konudan gerekli yardımı alabilirsiniz.

    Out of Range hatası hatası nasıl çözülür?

    Bilgisayarınızda güvenli Moda giremiyorsanız aşağıdaki seçeneklerden biri ile girmeyi deneyebilirsiniz.

    Windows 10 Güvenli Mod Nasıl Açılır?, Windows 10 Güvenli Modda Açmak? (Bilgisayarınız Windows 10 değilsede anlatılan yöntem1 işinize yarayacaktır)

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Cozum olamadin k.b bn pc hic bi.sekilde acamiyorum ekran ksrti fln soktum olmadi

      mehmo00 mehmo00 (1)