Hata:sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

bu hataya sadece bluestacks adlı bir programda karşılaştım bu konulardan pek anlamam ama uzantısı galiba bluestacks.exe bunu nasıl çöze bilirim malesef biraz acil

alperen123 alperen123 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorununuzu biraz daha ayrıntılı bir biçimde yazarsanız size daha hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz. Siz bluestack.exe programını açmaya çalışırkenmi bu hatayı alıyorsunuz. Eğer öyleyse bu programın dosyaları silinmiş veya kaybolmus olabilir.

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • aynn açmaya çalışırken alıyorum fakat sildim tkr yükledim yinede bir çözüm olmadı alperen123 7 yıl önce
    • bluestack programında öyle bir problem oluyor malesef . benimde bilgisayarıma şuanda yüklenmiyor. artık dosyaları kalıyor ve problem oluşturuyor . sorun yakın bir sürede yaşandıysa sisteminizi tamiz bir tarihe döndürebilirsiniz. blackheaven 7 yıl önce