Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası

32 GB USB belleğim var ve bir şey yüklemeye çalıştığım zaman "Hedef Dosya Sistemi İçin Çok Büyük Hatası" alıyorum ve USB belleğime yüklemek istediğim dosya yani ISO dosyası ise 6 GB ne yaptıysam bu sorunu çözemedim her hangi bir çözümü var mı varsa nedir yardım eder misiniz

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunu ben de yaşamıştım ve şu şekilde çözmüştüm.

    USB Bellek aldığın zaman FAT32 olarak almış oluyorsun yani var sayılan olarak USB belleğinizde FAT32 yüklü olarak gelir. Bunun çözümü ise şu şekilde fakat USB belleğinizdeki tüm verileri yedekleyin çünkü bu işlemi yaparken USB belleğimizi Biçimlendirmek zorundayız.

    Çözüm:

    1. İlk olarak USB belleğimiz deki tüm verileri masa üstündeki boş bir klasör'e atalım çünkü tüm veriler silinecek.
    2. Tüm verileri yedekledikden sonra Bilgisayar'ıma girelim ve USB belleğimize sağ tıklayalım ardından da gelen seçeneklerden BİÇİMLENDİR'e tıklayalım.
    3. Biçimlendir'e tıkladıkdan sonra Dosya sistemin'de FAT32 yazacak ve bunu NTFS olarak değiştirip başlat'a tıklayın ve biçimlendirme işlemi başlayacaktır.

    NOT: Hızlı biçimlendire bilirsiniz

    darkcrak darkcrak (5168)