her yerde çıkan reklam

özellikle gittigidiyor vb alışveriş sitelerinde sürekli olarak işte greatdeals ürününe ait reklamlar gibi saçma reklamlar çıkıyor sinir etti ürünün üstüne gelince tıklamadan direk çıkıyor adblock felan da engellemiyor acaba yardım edebilirmisiniz

rookiee rookiee (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınıza zararlı ve reklam içerikli yazılmlar yüklenmiş görünüyor.Bu reklamların amacı karşınıza her şekilde kendi reklamlarını çıkartarak ücret elde etmektir.Siz bu yazılımları başka bir programı kurarken veya internet üzerinden fark etmeden indirmiş olabilirsiniz.Reklamları silebilmek için aşağıdaki programları kullanın.Temizliğin ardından reklamlar bilgisayarınızdan kaldırılacaktır.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Combofix nedir? Combofix nasıl kullanılır?

    ismailsarp ismailsarp (6010)