Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor.

Facebook'ta yönetmek istediğim sayfalara girmek istediğimde şu hatayı alıyorum:

Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor.
Sitedeki bir sorundan dolayı hesabına şu anda ulaşılamıyor. Bu sorunun kısa süre içinde çözülmesini umuyoruz. Lütfen birkaç dakika içinde tekrar deneyin.

Facebook'ta Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Facebook Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor hatasının sebebi ve çözümü nedir?

    Facebook'a erişmek istediğinizde aşağıdaki gibi hata alıyor olabilirsiniz:

    Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor.

    Sitedeki bir sorundan dolayı hesabına şu anda ulaşılamıyor. Bu sorunun kısa süre içinde çözülmesini umuyoruz. Lütfen birkaç dakika içinde tekrar deneyin.

     Bu hata geçiçi bir hatadır ve facebooktan kaynaklanmaktadır. Yapabileceğiniz tek şey sonra tekrar Facebook sayfasına erişmeyi denemektir.

    Bu tür hatalar sunucu taraflı hata olarak adlandırılır. Sunucu taraflı hatalarda sizin yapabileceğiniz bir işlem yoktur.

    Sorunu Facebook en kısa sürede çözecektir.

    Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor. hatası alıyorsanız daha sonra tekrardan Facebook'u ziyaret ederek giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

      üpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik

      Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

      Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

      Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız. devam diyor ardından

      Facebook'ta Emniyette Olma

      Hesabınızı güvende tutmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu:

      • Arkadaşlarınızdan gelmiş olsa bile, şüpheli bağlantılara tıklamayın

      • Facebook hesabınızdaki hassas bilgileri başka kişilerle veya internet siteleriyle paylaşmayın

      en sonda da

      Üzgünüz, bir hata oluştu.

      Bunu en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz.

      Geri Dön  hesabım açılırmı lütfen abi ilgilenin lütfen çokk önemli yazışmalar içinde

      kullanici657036 kullanici657036 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        kardeşim çözüldümü evet açıldıysa nasıl açıldı allah rızası için sahur vaktınde bile bakıyorum nolursunuz yardım edin  babamın hesabı boyle oldu ben hesaptayken nasıl açabılırım allah rızası için

        letmebe06 letmebe06 (1)