Hiçbir konuya yorum yazamıyor iken Güvenilirlik puanım nasıl yükselir?

Birkaç saat önce Netmahal zararlı yazılımı konusunda sorunlar yaşadım ve bu sorunu Uzmanım.net içinde bulduğum konular dahilinde çözdüm. Doğal olarak ilgili konu altına teşekkürlerimi geniş bir şekilde sunmak isterken yorum yazamayacağım hakkında bir uyarı aldım. Ben daha yorum yazamıyorken kimse de beni tanımıyorken Güvenilirlik puanım ne şekilde yükselebilir. Bu konuyu anlayamadım.

Teşekkürler.

ddogukank ddogukank (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Doğukan Merhaba,

    güvenilirlik ile detaylı bilgiyi buradan :Güvenilirlik nedir?  alabilirsin. Yorum yazma ile ilgili, evet haklı olduğun noktalar var. Versiyon 2 üzerine çalışıyoruz. Versiyon 2 de bu durum, yorum ile ilgili olan konuda iyileştirmelerimiz olacak.

    alattin alattin (16984)