Hiçbir veri alınmadı

Google Chrome tarayıcısında Hiçbir veri alınmadı hatası alıyorum. Hiçbir veri alınmadı hatasının detayı şu şekilde

Sunucu hiçbir veri göndermediğinden web sayfası yüklenemiyor.

Hata kodu: ERR_EMPTY_RESPONSE

Google Chrome Hiçbir veri alınmadı hatasının çözümü nedir?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Hiçbir veri alınmadı hatasının bir kaç sebebi olabilir

    • Ağ bağlantınızdaki sorunlar: Kablosuz bağlantılarda yetersiz sinyal seviyesi, sinyal seviyesnin düşmesi
    • Ağ bağlantınızdaki sorunlar:  kablo ile yapılan ağ bağlantılarında, kablonun çok uzun olması, kablo üzerindeki ek veya temas sorunları, örneğin oksitlenmiş pin veya kablolar
    • Çeşitli sebeplerden Adsl modem veya internete bağlandığınız switch, hub gibi cihazlar ile arasnızda olan paket kayıpları
    • DNS sunucu sorunları: DNS sunucu ile bilgisayarınız arasındaki trafiğe sorun çıkartabilecek, Firewall, Antivirüs gibi yazılımlar
    • DNS sunucu sorunları: DNS sunucu ile bilgisayarınız arasında veya web sunucu arasında içerik filtelemesi yapan yazılımlar

    Sunucu hiçbir veri göndermediğinden web sayfası yüklenemiyor. Hata kodu: ERR_EMPTY_RESPONSE

    Google Chrome Hiçbir veri alınmadı hatasının çözümü için yukarıdaki maddeleri tek tek kontrol etmeniz gerekiyor.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)