Hotmail adresimi unuttum, Twitter'a giremiyorum, ne yapmam gerekli?

Hotmail adresimi unuttum. Hotmail adresi üzerinden kullandığım Twitter adresime erişemiyorum.

Maalesef  yedek epostamı  da hatırlıyorum. Twitter adresimi ve hotmail adresimi tekrardan nasıl kullanabilirim?

ngrms ngrms (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Twitter hesabınıza ulaşabilmek için

    • E-posta adresi
    • Telefon numarası
    • Kullanıcı adı

    bilgilerinden birine sahip olmalısınız. Bunların hiç birini hatırlamıyorsanız, sizi takip eden bir arkadaşısınızdan daha önce göndermiş olduğunuz bir twitten, kullanıcı adınızı öğrenebilirsiniz.

    Daha sonra Twitter hesabınızı bulun adresinden Twitter parolanızı öğrenebilirsiniz.

    Bunun dışına yapabileceğiniz bir işlem yok maalesef.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Kullanıcı adımı biliyorum. Şifremi unuttum. Eposta tek kayitli. Ama e posta adresimin ne olduğunu unuttum. İsmi Leyla Alsancaktı ve alternatif e postamı biliyorum. Ben hotmailimi kurtarmak istiyorum bi yardim etseniz ? Mutlaka bir çözümü vardır ?

      ngrms ngrms (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Parolalarınızı kaydettiyseniz:

        Google Chrome Tarayıcısında;

        Pencerenizin sağ üst köşesindeki Chrome menüsünü  (Üç çizgi üst üste) tıklayın.
        Ayarlar'ı seçin.
        Sayfanın en altında, Gelişmiş ayarları göster'i tıklayın.
        "Şifreler ve formlar" bölümünün altında Şifreleri yönet'i tıklayın. Kayıtlı şifreleri içeren bir iletişim kutusu görünür.
        Açılan iletişim kutusundaki "Kayıtlı şifreler" bölümünde kayıtlı tüm şifreleriniz,e-posta adresleriniz,kullanıcı adlarınız gösterilir.

        Mozilla Firefox Tarayıcısında;

        Araçlar>Seçenekler>Güvenlik>Kayıtlı Parolalar yolunu izleyin.

        Outlook giriş ekranında boş biyere sağ tıklayıp "sayfa bilgilerini göster'e basınca da Güvenlik>Kayıtlı Parolar'a ulaşabilirsiniz (yanlış hatırlamıyorsam)

        misty misty (556)