Hotmail hesabımı uzun zaman açmadım ve şimdi ona ulaşmam gerekiyor şifremi hatırlamıyorum kullanıcı ismimi bildiğim halde hiç bir yerden ulaşamıyorum.

Hotmailimi uzun zaman açmadım ve şimdi ona ulaşmam gerekiyor şifremi hatırlamıyorum kullanıcı ismimi bildiğim halde hiç bir yerden ulaşamıyorum kapanmış yada silinmiş se onu nasıl geri alabilirim

kullanicinnad kullanicinnad (1)
7 yıl önce sordu

  • hotmail hesabınızı hatırlıyormusunuz candan 7 yıl önce
  • Evet kullanicinnad 7 yıl önce
  • Evet hatırlıyorum ama şifre falan yok kullanicinnad 7 yıl önce
  • cevap yazdım bakarsanız candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Microsoft 18 ay hiç giriş yapılmayan  hotmail. hesaplarını sıfırlıyor yeniden kullanıma açıyor halen aktifmi veya

sıfırlanmışmı bunu öğrenebilirsiniz hesap oluştur kısmından tıklayın ve hesabınızı girin başka bir kişi kullanıyor çıkarsa

halen aktiftir bu hesap kullanılabilir çıkarsa formu doldurun hesabınıza kavuşmuş olursunuz burdan giriş yapın

candan candan (4301)