Hp G62-460ST laptop

Hp G62-460ST Laptopa hangi marka ssd almalıyım.

Birde şu an taklidi bir 2GB ve 1 gb şeklinde ram bulunuyor.Ram ler kaç gb a kadar yukseltebilirrim.Birde hangi ram uyum sağlıyor.

Şimdiden teşekkürler.

kullanici818103 kullanici818103 (1)
7 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SSD markası farketmez Türkiye'de distribütörü olan bir SSD almanız yeterli.
    8+8=16GB'a kadar yükseltebilirsiniz ama bu gereksiz olur çünkü bu cihaza 8GB'dan fazla ram gereksiz.  MHZ değerine takılmadan yine DDR3 4GB bir ram alın ve 1GB'yi söküp yerine bunu takın. 6 GB RAM, G62 için gayet yeterli bir seviyedir. SSD'de olduğu gibi RAM'de de Türkiye'de distribütörü olan bir ram tercih edin. 200-300 fazla verin ama başınız ağrımasın.

    Bu arada

    kullanici834460 kullanici834460 (1)
    7 ay önce cevaplandı