HP Laptop Siyah Ekran Sorunu

Evet arkadaşlar sorunum başlıkta oldugu gibi ancak bazı şeyler belirtmek istiyorum : Bu sorun neyden sonra oldu derseniz itunes le ilgili bişeyler güncellemeştim ve bilgisayar yeniden başlatılsınmı geldi 2 kere ve ben hayır dedim daha sonra bilgisayarı kapatıp açınca bu sorun başladı , tesadüfte olabilir. Sorun şöyle bilgisayar açılıyor ama ekran gelmiyor siyah kalıyor hep. Diğer gün açtığımda bazen ekran geliyor ve bilgisar açılıyor. Sizce sorun ne olabilir ve nasıl çözerim teşekkürler.

sercan1212 sercan1212 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    indirdiğiniz bir  uygulama sepep olmuş olabilir bazen ekran geliyor dediniz ekran geldiği anda en son indirdiğiniz uygulamayı kaldırın silin ve bir önceki ayarlarınıza dönmek için sisteminizi  yakın bir tarihe geri alın

    buda olmuyorsa kurulum medyanızı takın  ve başlatma onarımı yapanız gerekir

    birinci tarifimi deneyin olmassa bunu detaylı yazarım size

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Sağolun ancak suan bilgisayar format aşamasında . Ancak format atamıyorum çünkü kurulum aşamasında pc kendini restliyor ve ekran gelmeyince yarıda kalıyor . Bi öneriniz varmı ? sercan1212 8 yıl önce
    • @candan bios sesi geliyor ancak ekran gelmiyor gene o yüzden biosu göremiyorum sercan1212 8 yıl önce
    • ekran gelmiyorsa yapabileceğiniz bir şey yok en yakın bilgisayarcıya götürün ve bir ölçüm yapsın hatayı bulur candan 8 yıl önce

    Sağolun ancak suan bilgisayar format aşamasında . Ancak format atamıyorum çünkü kurulum aşamasında pc kendini restliyor ve ekran gelmeyince yarıda kalıyor . Bi öneriniz varmı ?

    sercan1212 sercan1212 (1)