Hp Pavilion g6 Olanlar Dikkat Bir anda Kasıyor ve ses çikariyorsa oku!

Onçelikle Merhaba Hp Pavilion g6 olanlar Pc niz Biranda kasıyor ve ses çikariyorsa ilk başta avastı kaldırın pcyı kapatın açın ccleanerda tarama yapın sonra kayıt sorunlarını arayın temizleyin Ve arka planda gereksiz çalışan porgramları silin ve fanı süpürge makinesi ile dikkatce temizleyin ben denedim ve şuan pc bazen oyunlara girince kasıyor ve iyi bir soğutucu alın takın çok etkili oluyor ve birde güç tasarufu ile şarj bitmesine engel olun umarım yardımcı olabılmışımdır umarım konu yanlış değildir. iyi günler dilerim

xnstr xnstr (-25)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında cevabını buraya yazman gerekiyordu.Yanlış yapmışsın aynı seriyi kullanıyorum. Bu seride sorun yok. Anlattıklarının çoğuda yazılımlarla ilgili. Bakım progranların kullanarak çoğu sorunu halledebilirsin. Son olarak ses sorunu yaşıyorsan bunun nedeni fan problemidir. Hp Pavilion g6 da fan ömrü 2-3 senedir. Bu süre sonunda fanını değiştirmen gerekli. Bilgin olsun.

    yusufbozar yusufbozar (348)