HTML İndirince Otomatik Olarak İptal Oluyor?

Herkese Merhaba Arkadşlar

Ben HTML sayfası indirmek istiyorum farklı kaydetle indirmeye çalışıyorum..ama sonra kendisi İptal Oluyor?

Antivirüsten Mi Oluyor? sizce?

@temmuz @candan abilerim yardım edinn.

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce sordu

  • Kullandıgım Tarayıcı:google Chrome katil213 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Antivirüs programını geçici olarak kapa ve yeniden dene, öyle olup olmadığı belli olur.

Ayrıca IE ilede denersin.

Veya -gerekirse- farklı sayfalar için denemer yaparsın falan..

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Tamam Teşşekkürr Ederim katil213 6 yıl önce
  • Kolay gelsin :) @katil213 temmuz 6 yıl önce
  • @katil213 nasıl bir takma addır böyle :) hakan 6 yıl önce
  • :)) @hakan temmuz 6 yıl önce
  • Okulda-mahallede arkadaşları o lakabı kullanıyorlarsa kendisi için :)) @hakan temmuz 6 yıl önce
  • @temmuz beni pek kale almadı @katil123 :) hakan 6 yıl önce
  • Normal ama.. O bir "katil" :)) @hakan temmuz 6 yıl önce
  • Aman dikkatli ol. Olur olmaz şaka yapmaya gelmez :)) @hakan temmuz 6 yıl önce