http://isearch.omiga-plus.com/ sorunu

Bu sorunu çözmem için sitenizde yzan bütün adımları uyguladım pc yeniden baslatıldıktan sonra chrome a girdim..açılış sayfası yine aynıydı..Başlattan chrome a sağ tıklayıp özellikleri açıp gösterdiğiniz uzantıyı silmeyi denedim en son ama öyle bi uzantı zaten kalmamıstı adres çubugunda..sorun nerde neden olmuyor anlayamadım

erdemmm erdemmm (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kayıt defterinde isearch.omiga-plus.com ifadesini arattınız mı?

    Google Chrome kısayollarını kontrol ettiniz mi?

    Adwcleaner ile tarama yaptınız mı?

    Mutlaka gözden kaçırdığınız bir nokta vardır.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      google chrome kısayollarını kontrol etmekten kastınız ne anlamadım , ben cok anlamam bu işlerden o yuzden daha acıklayıcı yazarsanız yapmam gereken seyı memnun olurum ben sadece Adwcleaner ile tarama yaptım ve kayıt defterindede omiga plus ifadesini arattım siz cevabı yazdıktan sonra am bısey cıkmadı ordanda

      erdemmm erdemmm (1)