Huawei p20 lite emui 10 güncelemesi alacak mı?

Emui 10 güncellemesi ne zaman gelir?

darkcrak darkcrak (5170)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Huawei p20 lite emui 10 güncelemesi alacak mı?

    Bir çok kaynak emui 10 güncellemesi alacağından bahsediyor bazı kaynaklar da almayacağından.

    Peki güncelleme alacak mı?

    Huawei p20 lite ye emui 9.1 güncellemesi gelmeyecek diyorlardı ama geldi ama emui 10 güncellemesi gelecek mi diye hiç bir bilgi yok ama emiu 10 güncellemesi ala bilir diye bilirim çünkü emui 9.1 de de aynı olay olmuştu ve emui 9.1 güncellemesi gelmişti.

    Peki Emui 10 güncellemesi ne zaman gelir?

    Bir çok telefona Emui 10 güncellemesi gelmeye başladı yani dağıtıma çıktı 2020 Nisan ayda başlayıp Mayıs ayına kadar dağıtımı bitirmeyi planlıyor Huawei.

    Bazı telefonalara da Emui 10 beta sürümü geldi ama bu beta sürümüne Huawei Beta uygulaması ile katıla bilirsiniz.

    Huawei beta sürümünü indirmek için tıkla

    Ek olarak diğer EMUI 10 güncellemesi gelecek Huawei modellerine de bakmak için altdaki link'e tıklaya bilirsiniz

    EMUI 10 güncellemesi hangi telefonlara gelecek?

    darkcrak darkcrak (5170)